Vīnogu sēklu ekstrakts

Vīnogu sēklu ekstrakts
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Risun Bio Tech Inc ir viens no vadošajiem vīnogu sēklu ekstrakts ražotāji un piegādātāji, laipni lūdzam iegādāties fabriku apgādes tīras dabas un 100 % dabisko vīnogu sēklu ekstrakts, gan zemo cenu un augsto kvalitāti.

Vīnogu sēklu ekstrakts

Preces nosaukums: Vīnogu sēklu ekstrakts

Botānikas avots: Vitis Vinifera L.

Daļa: sēklas

Izskats: Sarkanbrūns smalka pulvera veidā.

Specifikācija: 95 % Proanthocyanidins; 85 % polifenoli

Testēšanas metode: UV

Farmakoloģisku aktivitāti

Cilvēka gadījumu aprakstiem un rezultātu no laboratorijas un dzīvnieku pētījumi liecina, ka vīnogu sēklu pulverī Extract var noderēt sirds slimību ārstēšanai, piemēram, augsta asins spiediena un augsts holesterīna līmenis. Ierobežojot lipīdu oksidācija, phenolics, vīnogu sēklu var samazināt risku, ka sirds slimības, piemēram, kavē trombocītu agregāciju un samazināt iekaisumu. Kamēr šādi pētījumi ir daudzsološa, vairāk pētījumu, tostarp ilgtermiņa pētījumi cilvēkos ir vajadzīga, lai apstiprinātu sākotnējos konstatējumus. Polyphenol, kas atrodas vīnogu sēklas ir resveratrol, kas var traucēt, vēža šūnu augšanu un izplatīšanu, kā arī rosinātu apoptozi, starp dažādas iespējamās chemopreventive sekas.

Bioloģiskā aktivitāte

Ievada pētījumi liecina, ka vīnogu sēklu pulverī Extract var būt citas iespējas pret slimību īpašības, piemēram, laboratorijas paraugos no: 1) brūces dzīšanu —vīnogu sēklu proanthocyanidins izraisīto asinsvadu endotēlija augšanas faktoru un paātrinātu sadzīšanu cietušās ādas pelēm. 2) zobu pagrimums - sēklu phenolics var inhibē mutvārdu cukura vielmaiņas un kavēt izaugsmi no dažām baktērijām, kas izraisa zobu kariesu .  3) osteoporoze - vīnogu sēklu ekstraktiem, uzlabotu kaulu blīvumu un izturību eksperimenta dzīvniekiem. 4) ādas vēzis - vīnogu sēklu proanthocyanidins samazinājās audzēja numurē un samazināts ļaundabīgo audzēju papillomas. 5) ultravioletā starojuma kaitējumu ādai —uztura proanthocyanidins var aizsargāt pret kanceroģenēzes un sniedz Papildus saules aizsardzību.

Iepakojuma detaļas:

Neto svars: 25Kg uz bungas. Iesaiņotas divas plastmasas maisiņos ar papīra cilindrs ārpus vai par katru klientu pieprasījumu. Uzglabāšana: Uzglabāt vēsā, sausā un kārtīgi noslēgtā traukā; Sargāt no mitruma un spilgtas gaismas / siltuma . Šokolādes tāfelītes derīguma termiņš: divi gadi zem noteiktā vidē.


Izmeklēšana