Jauna pasaule, tējas dzērieni, dabas funkcionālās sastāvdaļas

Jauna pasaule Tēja dzērieni, Dabas funkcionālās sastāvdaļas

Enerģijas dzērieni un miega dzērienu ASV ir ļoti populārs ar patērētājiem, pēdējos gados, ražotāji sāks būtu "pielāgoties sākotnējo" efektu augu dzērienu, lai apmierinātu prasības, kas lielākā daļa patērētāju veselību, to palīdz līdzsvarot koordināciju iekšējo spiedienu un ārējo traumu.

微 信 截图 _20170420100339.png

Lai pielāgotos oriģinālu var padarīt ķermenis atrodas stāvoklī "uzlabotu nonspecific aizsargspējas", proti, nonspecific pretestība var novērst kaitīgo faktoru, pārstāvis ieskaitot Ganoderma lucidum, žeņšeņs un citu Ķīnas augu izcelsmes zāles. Atšķirībā no parastajiem augiem, ir pielāgoties sākotnējo ietekmi augu izcelsmes zāles ir noteikta piemērotību, mierīgs, atpūsties, un tajā pašā laikā palielināt garīgās enerģijas, ir nozīmīga loma.

Lakrica ir kopīgs pielāgoties sākotnējiem augiem, tika izmantots daudzās tējas dzērienu, var palielināt spēlēt lomu organisma koordināciju. Salīdzinājumā ar lakricas, tuvākajos gados attīstība vairāk daudzsološs pielāgoties sākotnējiem garšaugiem ir Shatavari Indijas sparģeļus (alias), augu izcelsmes zāles ir svarīgi sievietēm Indijā ar barojošām sastāvdaļām. Attiecīgie dati liecina, ka augu izcelsmes zāles tuvākajos gados tiks piemēroti daudzos veselības produktiem, jo īpaši sieviešu veselības produktiem, tās saknes ekstrakts satur saponīnu, alkaloīdus un miecskābe un citas aktīvās vielas, varētu labāk veicināt sekrēciju estrogēnu sievietēm, paaugstina organisma enerģiju.

Tajā pašā laikā, augu izcelsmes zāles var arī palīdzēt uzlabot simptomus menopauzes sievietēm, auglības, menstruāciju normalizāciju, bilance hormonu uc Šobrīd zāļu tēja uzņēmums Kuppa jau Shatavari avotiem tējas dzērienu, tajā pašā laikā arī uz sajauc izejvielas, piemēram, vaniļas, hibiska.

Kurkuma un maccha, mīļš un tējas dzērienu tirgū

Patērētājs aptauja, cilvēki pieprasījums kurkuma dzērienu un tējas dzērieni ir ļoti augsts. Vairāk nekā 1000 pētījumi par norādījuši, ka kurkuma ir daudz veselības pabalstus, piemēram, uzlabota sirds veselībai, aknu, asins cirkulāciju, sāpes un iekaisumu, uc Phytochemistry tiltu saskaņā ar medijiem, kurkuma ir izmantots produktos, piemēram, bezalkoholiskie dzērieni, kokteiļus un uzkodas. Pukka kompānija Amerikas Savienotajās Valstīs 2016. gadā cēla kurkuma tējas dzērieni, kas satur arī zaļā tēja, st baziliku (par Indijas augu izcelsmes zālēm), citronu, utt, dual atribūti gan garšas un veselību.

Kurkuma veselīguma norādes ir apstiprināti daudzi pētījumi, bet loma patērētāju lietošanai kurkuma nav liels, faktiski bija saistīts ar izejvielu produkta ir bezierunu, tāpēc ražotājiem ir jānodrošina, ka produkti izmanto par izejvielu kvalitāti, Pukka uzņēmumi izmanto no izejvielas ir izturējis pārbaudi bioloģiskās sertifikācijas un zinātniskajiem datiem, lai atbalstītu. Pukka, turklāt uzņēmums arī uzsāka ASV tirgū ir ingvera tēja dzērienus (Three Ginger TEA), kas satur arī kurkuma, ir ļoti populāri patērētāju vidū, bet arī atspoguļo patērētāju priekšroku ingveru.

Pēdējos gados, maccha sāka populāra tirgū, īpaši tējas dzērieni. Salīdzinot ar lielāko daļu tējas produktu, kompānija uzsāka matcha tējas dzērieni var sniegt unikālu veselības īpašības, kā arī ar ērtībām. Piemēram, maisījums Fried tēju un tējas tējas maisiņu, ērtāk lietot nekā tradicionālās maccha pulveri. Turklāt, pat tad, ja ir iepakota veidā maccha, tās satur polifenolu aktīvās vielas joprojām ir augsts.

Maccha parasti un citi funkcionālie materiāli tiek sajaukti kopā, piemēram, uzņēmums uzsāka tējas dzēriens satur maccha, kurkuma, lakrica, dilles un citus tīru izejvielu, utt .; Un dzēriens ir mazuļi, krūzmētras, piparmētru un matcha zaļā tēja kopā.