Kaempferol

Kaempferol
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Risun Bio Tech Inc. ir viens no vadošajiem kaempferol ražotājiem un piegādātājiem, laipni iegādāties rūpnīcas piegādes tīras dabas un 100 % dabas robigenin, rhamnolutein, pelargidenolon, kaempferia galanga L. zemo cenu, gan augstas kvalitātes.

Kaempferol

Cits nosaukums: Kaempferia galanga L.; Robigenin; Rhamnolutein; Pelargidenolon

3, 4', 5, 7-Tetrahydroxyflavone;

3,5,7-Trihydroxy-2-(4-hydroxyphenyl)-4h-1-benzopyran-4-One

Specifikācija: Kaempferol98 %

Izskats: Gaiši dzeltena kristāla pulveris.

Testēšanas metode: HPLC

CAS NR.: 520-18-3

EINECS NR.: 208-287-6

Molecular formula: C15H10O6

Molecular Weight: 286.24

Veselības ieguvumi:

Keampferol ir spēcīgs antioksidants un palīdz novērst oksidatīvo bojājumu šūnās, lipīdu un DNS. Kaempferol, šķiet, novērst aterosklerozes, kavējot zema blīvuma lipoproteīdu oksidācijas un asins trombocītu veidošanos. Arī pētījumi ir apstiprinājuši, ka kaempferol darbojas kā chemopreventive aģents, kas nozīmē, ka tā kavē vēža šūnu veidošanos.

Quercetin un flavonoīdus kaempferol, šķiet, darbojas sinerģiski šūnu proliferāciju vēža šūnas, nozīmē kombinētu ārstēšanu ar quercetin un kaempferol ir efektīvāka nekā katra flavonoīdu piedevu ietekmi var samazināt. Tas bija secinājums no pētījuma, ML Ackland et al (In Vivo, februāris 2005) ar nosaukumu "sinerģisko antiproliferative flavonols quercitin un kaempferol kultivētās cilvēku vēža šūnu līnijas darbību" ".

Kaempferol var palīdzēt cīnīties pret vēzi, jo tā samazina vēža šūnas, pretvēža zāles, piemēram, vinbalstine un paclitaxel pretestību.


Izmeklēšana