Amygdalin

Amygdalin
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Risun Bio Tech Inc ir viens no vadošajiem amla augļu ekstrakts ražotājiem un piegādātājiem, laipni lūdzam iegādāties rūpnīcas piegādes tīras dabas un 100 % dabas amla augļu ekstrakts, gan zemo cenu un augsto kvalitāti.

Amla augļu ekstrakts

Preces nosaukums: Amla augļu ekstrakts

Botānikas avots: Phyllanthus emblica L.

Daļa: augļu

Izskats: Brūns smalka pulvera veidā.

Specifikācija: 10:1

Testēšanas metode: TLC

medicīnas vajadzībām amla augļu ekstrakts

Amla jeb Indijas ērkšķogu izmantoja Indijas ārsti daudzas hroniskas slimības, ieskaitot kontrolēt cukura līmeni asinīs.  Amla Hindi vārdu sanskritā laikā, lietotais termins ir Amalaki. Šī ēdamiem augļiem ir labi pazīstams ar savu augsto saturu C vitamīna un spēcīgs antioksidants darbību, vēl spēcīgāks nekā daudzi citi augi.

Botāniskais nosaukums
Amla botāniskie nosaukumi ir Emblica officinalis Gaertn un Phyllanthus emblica.

Amla labumu
Lai gan Ājurvēdas ārsti ir liela pieredze ar Amla izmantošanu, mazā cilvēka izpēte ir pieejama rietumos. Izpēte ir veikta ar amla, novērtēt savu lomu kā antioksidants, čūla novēršanā, cilvēkiem ar diabētu, par garīgo un atmiņas ietekmi un tās pretiekaisuma priekšrocības. Diemžēl lielākā daļa šo pētījumu ir veikta ar dzīvniekiem, un ir ļoti maz cilvēku pētījumiem, kas mums pastāstīt, ar kādiem nosacījumiem tas herb ir visvairāk labumu.

Grauzēju pētījumos amla tika konstatēts, ka ir noderīgi kā antioksidants, holesterīna un cukura līmenis asinīs kontrolei, atmiņas, un amla izmantošana bija noderīga, atliekot izstrāde diabēta katarakta žurkas.

Antioksidants
Sakarā ar savu augsto saturu C vitamīna un polifenoli, amla ekstrakts ir spēcīgs antioksidants.

Antioxidative darbību, polyphenolic satura un anti-glycation sekas dažu Taizemes ārstniecības augus tradicionāli lieto diabēta pacientiem.
Med Chem. 2009 marts; Kusirisin W, Srichairatanakool S, Lerttrakarnnon P, Lailerd N, Suttajit M, Jaikang C, Chaiyasut C. farmācijas departamenta zinātnes, aptieka, Chiang Mai University, Chiang Mai 50200 fakultāte, Taizeme.
Antioxidative darbībai tika vērtētas etanolā 30 taju ārstniecības augi, ko tradicionāli izmanto kā alternatīvu ārstēšanu diabēta, ekstrakti. Pieciem augiem bija spēcīga antioksidantu aktivitāte: Amla Phyllanthus emblica Linn. Terminalia chebula Retz. Morinda citrifolia Linn. Kaempferia parviflora Wall. un Houttuynia cordata Thunb., attiecīgi. Amla bija spēcīgāka antioxidative aktivitāte nekā citiem augiem. Izmeklēšanā tika atklāts, ka kopējais polyphenol un Amla tanīna saturs un Houttuynia cordata flavonoīdu saturs bija visaugstākā. Rezultāti nenozīmē, ka šie augi ir dabisko antioksidantu, kas ir brīvo radikāļu aizvākšanas aktivitāte un mazinātu oksidatīvo stresu diabētu varētu izmantot iespējamos avotus.

Ķīmiskās vielas un antioksidantu novērtējumu Indijas ērkšķogu amla bagātinātājiem.
Phytother rez. janvāris 2009. Poltanov EA, Shikov, Dorman HJ, Pozharitskaya ON, Makarovs VG, Tihonovs VP Hiltunen R. atvērt joint - stock uzņēmumu Diod, 11a Derbenevskaya Avenue, 113114, Maskava, Krievija.
Šis pētījums novērtē četri komerciālo amla augļu ekstrakti ķīmija un antioksidantu īpašības. Visi ekstraktu ražo pozitīvas atbildes, kopējā fenola, kopējais flavonoīdu un kopējais tanīna noteikšanām. Pārsvarā polyphenolic analizējamās vielas, piemēram, ellagic un gallic skābēm un corilagin, esamība tika apstiprināts.

Amla holesterīna
Amla (Emblica officinalis Gaertn.) ietekmē hypercholesterolemia un lipīdu peroxidation holesterīna baro žurkas.
J Nutr Sci Vitaminol (Tokyo). 2005 Dec; 51 (6): 413-8.
Institūta dabas medicīna, Toyama medicīnas un farmācijas universitātes, 2630 Sugitani Toyama, Japāna.
Amla ietekmi uz low-density lipoproteīdu (LDL) oksidācijas un holesterīna līmenis tika pētītas in vitro un in vivo, izmantojot Cu(2+) izraisītas LDL oksidācija un holesterīna baro žurkas. SunAmla un etilacetāta (EtOAc) ekstrakta amla ievērojami kavēta thiobarbituric skābes (TBA)-reaktīvas vielas līmenis Cu(2+) izraisītas LDL oksidācija un ietekmi bija spēcīgāka nekā probucol. Šie rezultāti liecina, ka amla var būt efektīva, augsts holesterīna līmenis un aterosklerozes profilaksei.

Cukura diabēts
Diabēta kontroles ieguvumu amla herb vai amla ekstrakts ir?
Dzīvnieku pētījums liecina šo augu papildināt loma, samazinot oksidatīvo bojājumu no augsta cukura līmeni asinīs.

Amla ekstrakti mazinātu oksidatīvo stresu streptozotocin izraisītas diabēta žurkas.
J Med pārtiku. 2005. gada rudenī; 8 ( 3): 362-8. Bio-uztura nodaļas Taiyo Kagaku Co SIA Yokkaichi, Mie, Japāna
Žurkām tika izskatīti amla ekstraktiem un to ietekmi uz oksidatīvo stresu streptozotocin izraisīts diabēts antioksidanta īpašības. Amla vai nu komerciālo fermentatīvā veidā izvilkt SunAmla (Taiyo Kagaku co. Ltd., Yokkaichi, Japāna) vai etilacetāta ekstrakta polyphenol bagāto daļu tika dota mutiski uz 20 dienām streptozotocin izraisītas diabēta žurkām. Amla ekstrakti uzrādīja spēcīgu brīvo radikāļu aizvākšanas aktivitāti. Amla parādīja arī spēcīga kavēšanas uzlabotas glikozilēties gala produktu ražošanā. Amla izrakstus diabēta žurkas perorālas nedaudz uzlabojās ķermeņa svara pieaugums un arī būtiski mazināt dažādu diabēta žurkas seruma oksidatīvā stresa indeksiem.

Aizsardzība pret radiāciju
Ņemot amla ekstrakta papildinājumi būtu noderīga tiem, kas tiek veikta staru terapija vai varētu to arī aizsargāt starojumu mēģina iznīcināt vēža šūnas?

Aizsargājošs ekstrakts Emblica officinalis Against Radiation-Induced bojājumu pelēm.
Konkursam Cancer Ther. 2009 marts; Jindal A, Soyal D, A, Sharma Goyal nejonizētajām radiācijas un vēža bioloģijas laboratorijas departamenta zooloģija, Rajasthan universitāte, Jaipur, India.
Amla ekstrakta radioprotective efekts tika pētīta ar pelēm. Šveices albīns pelēm tika pakļauti gamma stariem (5 Gy) trūkuma (kontrole) vai klātbūtne (eksperimentālas) amla ekstrakts, mutiski 100 mg/kg ķermeņa svara, vienreiz dienā 7 dienas pēc kārtas. Tievo zarnu (jejunum) paraugs tika noņemts no pelēm un pētīja dažādu autopsijas intervālos no 12 stundām līdz 30 dienām. Kontroles dzīvniekiem, kapenes šūnu populācijas, mitotiskā ilustrācijas un villus garums ievērojami samazināja dienā 1; tās vēlāk sāka palielināties pakāpeniski, bet nebija iespējams sasniegt normālu līmeni pat pie pēdējā autopsijas intervālu. Dzīvnieki saņem amla ekstraktu pirms apstarošanas bija lielāks skaits kapenes šūnas un mitotiskā rādītāji, salīdzinot ar ārstēti narkotiku kontrole vispār autopsijas intervālus. Dzīvniekiem apstarošanas rezultātā lipīdu peroxidation devas atkarīgu pacēluma un glutationa samazināšanās kā arī katalāzes koncentrēšanās uz 1 stundu pēcapstarošanas zarnās. Turpretim amla ekstrakts apstrāde pirms apstarošanas izraisīja ievērojamu samazināšanos lipīdu peroxidation un pacēluma glutationa un katalāzes līmeņiem.

Ādu un kolagēna
I tipa Pro-collagen veicināšanu un anti-kolagenāzi aktivitātes, Phyllanthus emblica ekstrakta ar peli fibroblastus.
J Cosmet vizītei 2009 jūlijs-augusts; Chanvorachote P, Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, Nimmannit U. Chanvorachote P, Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, Nimmannit U. departaments fizioloģija, fakultātes Chulalongkorn Universitātes farmācijas zinātņu Bangkokā, Taizemē.
Ietvaros notiekošo meklēt amla romāns farmakoloģiskās darbības, klāt pētījums parādīja savu tipu es kolagēna veicināšana un anti-kolagenāzi ietekmi uz primāro peles fibroblastu šūnas. Koncentrācijās 0,1 mg/ml, amla izraksta ievērojami palielinājās tipa es Pro-collagen līmenis lielāks par neapstrādātu kontroli. Emblica ekstrakts izraisīja aptuveni 7.75-fold lielāka I tipa Pro-collagen indukcijas salīdzinājumā ar zināmu augu kolagēna uzlabotāju asiaticoside pašu attieksmi koncentrācijā. Amla ekstrakta devas atkarīgu veidā nomāca kolagenāzi aktivitāte. Šo augu ekstrakts ir daudzsološs farmakoloģisku iedarbību, kas labumu kolagēna sintēzei un aizsargā pret tās degradāciju un varētu izmantot par dabas anti-novecošanās sastāvdaļa.

Spermatozoīdu aizsardzību no toksīniem un narkotikas
Spermatotoxic efekts ohratoksīna un tās aizsākās ar Emblica officinalis ūdens ekstrakts.
ACTA Pol Pharm. 2009 novembris-decembris; Chakraborty D, Verma R. Toxicology Division, zooloģija nodaļa, universitātes skolas Ahmedabad Gujarat University zinātņu 380 009, Indija.
Šajā pētījumā veica novērtēt ohratoksīna un meliorācijas ietekmi spermatotoxic Emblica officinalis ūdens ekstraktu. Kad vīrietis albīns pelēm tika ārstēti ar ohratoksīna. reproduktīvās dažādu parametru izmaiņas tika novērotas (spermatozoīdu skaitu, spermatozoīdu kustīgumu, spermas dzīvotspēju un auglību likmes), ja tālāk apstrādā ar ūdens ekstrakta Emblica officinalis (2 mg/dzīvniekiem/dienā 45 dienas) meliorācijas atzīmēja spermatotoxic ohratoksīna izraisītas sekas. Ja normālā cilvēka spermas šūnu suspensijas tika ārstēti ar ohratoksīna (in vitro), tika novērota dažādu Morfoloģiskie pārveidojumi. Tie tika mazināti tālāk, kad apstrādā ar ūdens ekstraktu Emblica officinalis.

Amla herb ķīmija
Šis herb ir daudzas vielas, tostarp apigenin, gallic acid, ellagic acid, chebulinic acid, quercetin), chebulagic skābe, corilagin, isostrictiniin, metil gallate un luteolin. Tanīni amla ietver Phyllaemblicin B, emblicanin A (37 %), B (33 %), punigluconin (12 %) un pedunculagin emblicanin.

Amla piemaksu pieejama veikalos vai internetā
Amla papildināt - Paradise zālītes 100 % Amla Extract 20:1. Amla augļu ekstrakts (Phyllanthus emblica). 20:1 (5000 mg veselu, svaigu augļu ekvivalents) – 250 mg. Paradise zālītes Amla ekstrakta dabiski ekstrahē, izmantojot tikai finest kvalitātes augļus audzē neskarto vidi zemāku Himalaju kalnos.

Amla pulvera lietošanu
Amla pulveris ir gaiši brūnas krāsas ar savelkoša smarža. Amla pulveris ir pārdots vienā mārciņa maisos, ieteica izmantot viena tējkarote katru dienu, kā nepieciešams

Veselības ieguvumi:

Tas galvenokārt pret aukstumu un drudzis, klepus, iekaisis kakls, difterijas, slāpes, gremošanas traucējumi, vēdera sāpes, hronisks hepatīts, hipertensija, aptaukošanās, hyperlipidemia, mitrais karstums tūska, micturition, utt.

amygdalin COA

Preces

specifikācija

rezultāts

metode

Veidotāju savienojumi

NLT 98.0%amygdalin

98.50 %

HPLC

Organoleptiskās
Izskats

Smalka pulvera veidā

Atbilst

NLS-QCS-1008

Krāsa

White

Atbilst

GB/T5492-2008

Smarža

Raksturlielums

Atbilst

GB/T5492-2008

Garša

Raksturlielums

Atbilst

GB/T5492-2008

Pašķīrās, izmantoto

Sēklas

Atbilst

/

Žāvēšanas metodi

Spary, žāvēšana

Atbilst

/

Šķīdinātāja ekstrakts

Ūdens un etanola

Atbilst

/

Fizisko īpašību
Daļiņu izmērs (80mesh)

100.0%pass40mesh

Atbilst

GB/T 5507-2008

Mitrums

< 1.50 %

1.10 %

GB/T 14769-1993

Pelnu saturs

< 1.50 %

0,25 %

AOAC 942.05, 18

Šķīdība

Šķīst etanolā, metanolā un karstā ūdens utt.

Atbilst

Vizuāli

Kušanas temperatūra

223-226 ℃

224-225.5

GB21781 2008T

Īpatnējā optiskā griešana

-40.0 ° ~-45.0 °

-42.6

GB 613-88

Šķīdinātāju atliekas

Eur.Pharm

Atbilst

AOAC 986.15, 18

Pesticīdi

Negatīvs

Atbilst

AOAC 971.21, 18

Smagie metāli
Kopējo smago metālu

< 10.0%ppm

Atbilst

USP < 231 > metode II

< 2.0%ppm

Atbilst

AOAC 986.15, 18

PB

< 2.0%ppm

Atbilst

AOAC 986.15, 18

CD

< 0.5%ppm

Atbilst

AOAC 986.15, 18

Hg

< 0.5%ppm

Atbilst

AOAC 971.21, 18

Pesticīdu atliekas
666

< 0.2%ppm

Atbilst

GB/T5009.19-1996

DDT

< 0.2%ppm

Atbilst

GB/T5009.19-1996

Mikrobioloģiskā testēšana
Kopējais dzīvotspējīgo mikroorganismu skaita novērtējums

<, 000fu/1G

90fu/g

AOAC 990.12, 18

Kopējo yeast vai pelējuma

< 100fu/g

15fu/g

FDA (BAM) Nodaļa 18, 8th Ed.

E. coli

Negatīvs

Negatīvs

AOAC 997.11, 18

Salmonellas

Negatīvs

Negatīvs

FDA (BAM) nodaļā 5. 8th Ed.


Izmeklēšana