Augu ekstraktu nomāc aizkuņģa dziedzera vēža attīstību


Augu ekstraktu nomāc aizkuņģa dziedzera vēža attīstību


Nesen atklāju nogalināt aizkuņģa dziedzera vēža šūnas herb parādās arī kavē attīstību no aizkuņģa dziedzera vēža dēļ tā pretiekaisuma īpašības, saskaņā ar pētniekiem no Džefersona Kimmel vēža centrā. Dati tika prezentēts AACR 100th ikgadējā sanāksme 2009 ar Denver.

Thymoquinone, galveno komponentu eļļas ekstrakts no Tuvo Austrumu augu sēklas, sauktas ģSējas sativa izstādīti pretiekaisuma īpašības, kas samazināja aizkuņģa dziedzera vēža šūnu Iekaisuma mediatoru atbrīvošanu saskaņā ar Hwyda Arafat, MD, pH.d., asociētais profesors ķirurģijā, Jefferson Medical College, Thomas Jefferson University un Džefersons aizkuņģa dziedzera, Biliary & Related vēzi centra loceklis.

ĢSējas sativa sēklas un eļļas tiek izmantotas tradicionālajā medicīnā daudzi Tuvo Austrumu un Āzijas valstīm. Tas palīdz ārstēt slimības, tai skaitā iekaisuma un imūnsistēmas traucējumi, plašu klāstu Dr Arafat teica. Iepriekšējie pētījumi arī rāda, tas ir pretvēža iedarbību uz prostatas un resnās zarnas vēzi.

Pamatojoties uz to iepriekš publicētie secinājumi, ka thymoquinone nomāc histone deacetylases (HDACs), Dr Arafat un viņas kolēģiem salīdzinājumā pretiekaisuma īpašības, thymoquinone un trichostatin A, HDAC inhibitors, kas iepriekš liecina, kuras mērķis ir uzlabot vēža saistīta iekaisums.

Pētnieki izmanto šūnas aizkuņģa dziedzera ductal adenocarcinoma (PDA), dažas no kurām bija apstrādā ar cytokine TNF-alfa izraisīt iekaisumu. Thymoquinone gandrīz pilnībā atcelti vairāki iekaisuma citokīniem, ieskaitot TNF-alfa, interleukin-1beta, interleukin-8 Cox-2 un MCP-1, efektu, kas bija daudz pārāka par ietekmi trichostatin. izteiksme

Herb arī inhibē aktivizēšanu un sintēze NF-kappaB, transkripcijas faktors, kas ir iesaistīts vēža saistīta iekaisums. NF-kappaB aktivizācijas novērots aizkuņģa dziedzera vēža un var būt ķīmijterapijas aģentiem aizkuņģa dziedzera vēža pretestības faktors. Kad dzīvnieku modeļus no aizkuņģa dziedzera vēža tika ārstēti ar thymoquinone, 67 procenti no audzējiem bija ievērojami sarucis un proinflammatory citokīnu audzējiem līmeņi tika ievērojami samazinātas.

Iekaisums ir iesaistīts vairāku cietā audzējs malignancies attīstību. Hroniska pankreatīta, iedzimtām un neregulāri, ir saistīta ar risku saslimt ar aizkuņģa dziedzera vēzi.

"Šie ir ļoti aizraujošs un romāns rezultātus," teica Dr Arafat. "Ne tikai pacientiem ar hroniska pankreatīta varētu gūt labumu no šīs, bet arī vairākas citas grupas ar attīstības risks vai atkārtošanās no aizkuņģa dziedzera vēža, piemēram, augsta riska ģimenēm un post-ķirurģijas pacientiem. Šie spēcīgu ietekmi liecina solījumu herb kā potenciālo aizkuņģa dziedzera vēža profilaktisko un terapeitisko stratēģiju. Vēl svarīgāk, herb naftas nedraud, ja to lieto mēreni un ir izmantoti tūkstošiem gadu bez ziņots toksisku ietekmi."