Pretiekaisuma iedarbība zaļā sojas pupu ekstrakts ar redzamo gaismu Irradisted


Pārtikas gaismas apstarošanu var oksidēt vairāki savienojumi pārtikas, bieži rodas daudz negatīvu ietekmi uz cilvēku veselību. Citi savienojumi, piemēram, D vitamīns, tiek aktivizētas ar ultravioletā apstarošana. Apstarošana ar zaļās tējas lapām redzams zils un UV-A viļņu garumiem izraisīja lielāku pieaugumu antioksidantu aktivitāte nekā citu ārstēšanu. Mums ir aizdomas, ka daži augu ekstrakti gaismas apstarošanu varētu būt pozitīva ietekme uz cilvēka veselību. Mēs veikt iepriekšējas izmeklēšanas ietekmi redzamās gaismas apstarošanas dažas ēdamas augu ekstrakti. Kā ietekmi indeksa mēs izmantojām IL-2 apspiešanas Jurkat šūnām (cilvēka T-šūnu līdzīgu šūnu līnija), un mēs apstiprināja spēcīgu surpresīvo ietekme IL-2 izteiksmes Jurkat šūnās redzamās gaismas apstarošanas ar zaļu sojas pupu etanola ekstraktu.

Sojas pupu pētījumi norādīja, pārtikas produktus, kas izgatavoti ar sojas pupām, kas vidējs vai mazinātu attīstības potenciālu hronisku slimību ir dažādi elementi. Piemēri hypocholesterolemic ietekmi sojas phytoestrogen vēža risku mazinošu īpašības un isoflavonoids saponīni un genistein ksenobiotiskajiem efektu. Šķiet, ka pastāv veselības pabalstus uz sojas pupām, tostarp cilvēka uzturā. Sojas pupas ir komercializētāka dažādas krāsas un toņus — no dzeltenas uz melnā, zaļā, brūnā un sarkanā caur. Dzeltenā pigmenta sojas ir bagātīgs un novāc sojas pupu.

Ir ziņots, ka veselības ieguvumiem no sojas pupām, atšķiras atkarībā no krāsu atšķirības. Piemēram, izrakstus no melnā sojas pupas ir garāks low-density lipoproteīdu oksidācijas lag laiku salīdzina ar dzeltenu sojaspupas sakarā ar augstu kopējo polyphenol satura tās sēklas apvalks. Tika pierādīts, ka brūns sojas pupu sēklas apvalks ir augsts radikāļu aizvākšanas aktivitātes dēļ ļoti polimerizētiem proanthocyanidin komponents. Cits pētījums parādīja, bagātināts ar sojas isoflavones un zaļā tēja diēta uzlabotās ovariectomized pelēm (natural killer darbība un lymphoproliferation), salīdzinot ar kontroles pelēm imūnās funkcijas.

Mēs nesen precizēja ūdens izvilkumus no zaļā sojas pupas ir inhibitoru aktivitātes pollinosis attiecībā uz IgE ražošanu, kā arī spēju regulēt B šūnu apoptozi, iespējams, anulējot BAFF līdz APRĪLIM izpausmes.

Sojas pupu sēklas, kas ir parasti zaļā pirms tam novāc un nogatavināšanas laikā kļūst dzeltens. Šajā pētījumā, termini "dzeltens" vai "zaļo" sojas pupu attiecas uz sēklas apvalks cotyledon krāsu katrs nobriedis sojas pupu (Glycine max), pēc ražas novākšanas. Mēs novērtēta un salīdzināta sekas zaļo un dzelteno sojas ekstrakti ar vai bez redzamās gaismas apstarošanas pretiekaisuma darbību.