Asociācijas konferencē Shaanxi augu ekstrakts nozares

Associassion Shaanxi augu ekstraktu nozares konference

Gada 22. janvārī, shaanxi augu ekstraktu rūpniecības asociācija notika dibināšanas konference, provinces un pilsētas vadītāji un attiecīgo shaanxi augu ekstraktu nozares 520 delegātiem piedalījās sanāksmē.
Shaanxi ir viena dzimtene phytochemistry Ķīnā, nodarbojas ar vairāk nekā 600, vairāk nekā 2000 šķirņu veidu ražošanas uzņēmums. Ar pieaugošo skala (15 gadi pēc kārtas, vidējais pieaugums par 25 % gadā), nozares vajadzībām asociācijas, kas var iestatīt nozares standartiem, regulēt nozari, piemēram, izkārtojums nozares nākotnē, lai veselīgu un mērķtiecīgi nozares attīstības veicināšanai. Phytochemistry asociācijas shaanxi province 62 un būs uzņēmumi ar centieniem, vēsturiskā brīdī rodas.
Dibināšanas konferencē no visā valstī vairāk nekā 320 phytochemistry uzņēmumu ieradās apsveikt, vairāk kā 580 cilvēku piedalījās. Konferences mērogs shaanxi province un pat ķīniešu ir viss vēl nebijušu.
Otrajā dienā akadēmisko BBS, no "perspektīvas un problēmas", "lielais dati", "atbildība", "phytochemistry tendence", "tehnoloģija" un "phytochemistry inovācijas" seši izmēri pilnībā spēkiem, sauss preces, gan plašumu un dziļumu, nav no dažiem shaanxi province, ir arī reti valstī.
Shaanxi augu ekstraktus rūpniecības asociācija veido shaanxi, kas nodarbojas ar augu ekstraktiem ražošana, pārvaldes, vadības un tehnoloģiju pētniecības nodaļa kopīgi kopu provinces bezpeļņas sabiedrisko organizāciju, daudzu uzņēmumu asociācijas vadību pašdisciplīnu un līdzekļus saskaņā ar jēdzienu savstarpējās attīstības un abpusēji izdevīgas sadarbības attīstības. Shaanxi augu ekstraktu nozares asociācijas zhi banda shen dibināšanas konferences runas ir spēcīga, dabīgo augu ekstraktus, ir pilnībā uzturēt veselīgu dzīves veidu mikroshēmā, phytochemistry asociācijas novedīs cilvēkus patērēt parasto dabīgo augu veselības pārtikas produktiem un medikamentiem, saglabāt dzīves kvalitāti un veselību, shen, arī piedāvā: veidot augu ekstraktu satura High-end ražošanas kā asociācijas misija , uz attīstību shaanxi phytochemistry jaunā orbītā.