Botāniskās sastāvdaļas pacelt garastāvokli – un jums skaisti

Botāniskās sastāvdaļas pacelt garastāvokli – un jums skaisti

SAJŪTA noteikti? Citrusaugu spritz var perk up drūmo rīta un lavandas vannas var mierināt sajūtas pēc garas dienas.

Pieejamas šādas palutināt ir kaut kas l ' Occitane sniegusi jau 40 gadus. Franču kosmētika zīmolu specializējas nomierinoša botānisko produktu sastāvdaļashttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png, ceturtā daļa no tiem sertificētu bioloģisko. L ' Occitane Filipīnās izplata Rustan ir.

"Krājumi tiek veikti ar dabashttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png un ilgtspējīgas sastāvdaļas, kas iegūts no Provansa, Francija un Vidusjūras reģionā," paskaidroja Anna vīnogu, izglītībashttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png l ' Occitane Filipīnas pārvaldnieks. "Pētījumi tiek darīts lab Provansā, kurā ziepju meistars Olivier Baussan reģistrēts zīmols 1976. gadā."

L ' Occitane veic vannas pamati, smaržas un formulēt vienu justies labi un smarža grezns ādas kopšanai. Šie ir produkti, kas izgatavoti ar zinātneshttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png un tradīciju prātā un Filipīnas, caters uz sievietēm, kas vēlas kaut ko iecietīgs un dabas.

Svinēt savu 40 gadu jubileju, l ' Occitane nesen mūs aizveda "atklāšana staigāt" sētā, vegāns kūrorts ar San Benito, Batangas. Caur instalācijashttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png sērijas, vīnogu paskaidroja l ' Occitane ir vēsture un ka tās galvenās vērtības "respektēt, autentiskumu un sensoriality."  Viņa sniedza mums nolietota no l ' Occitane labākajiem pārdevējiem, kas jau vairākus gadu desmitus, ir ieguvuši šādi visā pasaulē.

Mēs mēģinājām, l ' Occitane ir labākos produktus, un šeit ir mūsu top astoņi cērtes, ko varat iekļaut jūsu ikdienas labsajūtu.

1. lavanda Foaming Bath aromātiskās vannas putas, kas atstāj ādas elastīga un smaržo delikāts. Tā vislabāk darbojas karstā baļļa, bet ieziepē uz augšu, kā arī dušas želejahttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png, too. Lavandas ir pazīstama kā "zilais zelts" Provansas un šīs vannas putas smaržo maigi ziedu un mierinoši augu.

2. Shea sviestu, roku krēmu. L ' Occitane lepojas tās shea sviestu, kas iegūts no Burkinafaso Āfrikā. Šī balmly krēms ir 20 procenti tīra shea sviestu, un to var izmantot visai ģimenei. Tas ir medus, mandeļu ekstrakti un kokosriekstu eļļa, kas ātri baro un mitrina noguris rokās.

3. krējuma dievišķo. Vidusjūras reģiona valstīs ir niecīga dzeltenas puķes sauc immortelle puduri — un viņi nekad vīst. L ' Occitane tulko šo ziedu paliekošu īpašumu dievišķo krēmu, anti-novecošanās bestselleru. Tā ir viegla dienas krēms ar SPF 20 apveltīta ar organisko immortelle ēterisko eļļu, kas nodrošina ādas jaunības, mirdzošu spīdumu.

4. vībotne Eau de Toilette. Tas ir vasarā pudelē. L ' Occitane ir vībotne smaržas ir unisex smaržas, kas atstāj rosinoša svaigu smaržu. Tas ir sexy citrusu bāzes Vidusjūras vībotne lapām, ar dažām piezīmēm ģerāniju un citronu. Runa ir elegants skaidri stiklahttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png pudeli ar iegravētu vībotne lapu.