Dažu augu ekstrakti var glabāt jums jauna un dzīva

, dažu augu ekstrakti var glabāt jums, jauna un dzīva


Jauns pētījums publicēts žurnālā Oncotarget pētnieki no Konkordijas un Kvebekas balstītu biotehnoloģiju uzņēmums Idunn tehnoloģijas ir nesegtās svarīgs faktors: augu ekstrakti, kas satur sešas labākās grupas anti-novecošanās molekulu redzējis.

Pētījumā, pārmeklējuši Idunn tehnoloģiju plašu bioloģisko bibliotēku pētniecības komanda veica vairāk nekā 10000 izmēģinājumiem, kuru mērķis ir nodalīt augu ekstraktiem, kas palielinātu rauga hronoloģiskā mūžs.

Kāpēc rauga? Cellularly runājot, novecošanās gaitā tāpat, gan rauga, gan cilvēkiem. Tas ir labākais mobilo modelis, lai saprastu, kā anti-novecošanās process notiek.

"Kopumā mēs noskaidrojām sešas jaunas grupas molekulas, kas palēnināsies hronoloģiskā novecošanās rauga," saka Vladimirs Titorenko, pētījuma vecākais autors un profesors bioloģijā departaments Concordia. Viņš veica pētījumu ar grupu Konkordijas studentiem un Ēriks Simard, dibinātājs Idunn tehnoloģijas, kas ir nosaukta par dieviete skandināvu mitoloģijā atjaunošanos.

Tam ir nozīmīgas sekas ne tikai palēninot novecošanās procesu, bet arī novēršot konkrētu slimību, kas saistīti ar novecošanos, tostarp vēzi.

", Nevis koncentrēties uz atsevišķu slimību izārstēt, jāpilnveido novecošanās molekulārie procesi var vienlaicīgi atlikt iestāšanās un visvairāk vecumu saistītās slimības progresēšanu. Paredzams, ka šāda veida iejaukšanās ir daudz lielāka ietekme uz veselīgu novecošanu un paredzamais mūža ilgums nekā var sasniegt ar atsevišķu slimību ārstēšanai"saka Simard, kurš atzīmē šo jauno molekulu drīz būs pieejama komerciālos produktos.

"Šie rezultāti arī sniegt jaunu ieskatu mehānismu, caur kurām ķīmiskajām vielām, kas iegūtas no dažiem augiem var palēnināt bioloģisko novecošanās," saka Titorenko.

Viena no šīm grupām molekulas ir visiedarbīgākais mūža ilgumu pagarina farmakoloģiskās intervences vēl zinātniskajā literatūrā aprakstīts: konkrētu vītolu mizas ekstrakts.

Vītolu miza visbiežāk izmantoja Hipokrāts, laikā, kad cilvēki tika ieteikts košļāt par to, lai mazinātu sāpes un drudzis. Pētījums parādīja, ka tas palielina vidējo un maksimālo hronoloģiskā rādīšanas rauga 475 procentiem un 369 procentiem, attiecīgi. Tas veido daudz lielāku efektu nekā rapamycin un metformīns, divas labākās narkotikas, pazīstama ar savu anti-novecošanās sekas.

"Šie seši ekstrakti ir atzīti kā netoksisku, Health Canada un jau eksponēt atzīta veselības pabalstus cilvēkiem," saka Simard.

"Bet vispirms ir jāveic vairāk pētījumu. Thats kāpēc Idunn tehnoloģijas sadarbojas ar četrām citām universitātēm, seši pētniecības programmām, pārsniedz rauga un strādāt ar dzīvnieku modeļu novecošanās, kā arī divi vēža modeļus. "

Pētījumā "Augu ekstrakti, kas ir ievērojami aizkavēt rauga hronoloģiskā novecošanās un dažāda veida ietekmi uz mūža ilgumu nosakot mobilo sakaru procesus Discovery" nesen tika publicēts žurnāla Oncotarget.