Nattokinase:Powderfui fermentu novērš sirdslēkmes un insultu

Nattokinase: spēcīgs fermentu Prevens sirdslēkmes un insultu


Saskaņā ar ASV centri slimību kontroles, katru gadu apmēram 700,000 cilvēku cieš insulta, Amerikas Savienotajās valstīs nopietna, ilgtermiņa invaliditātes cēlonis. American Heart Association lēš, ka gandrīz katru gadu apmēram 1 miljonu amerikāņi cietīs sirdslēkmes.

-Sponsored Ads-

Apmēram 700.000 šīs būs pirmās sirdslēkmes slimniekiem, kaut aptuveni 500,000 būs cilvēki, kuri agrāk bija sirdslēkme. Tas viss palielina līdz šim: pretēji plaši izplatītam uzskatam, sirdslēkmes un insultu veido vairāk nāves gadījumu, nekā visu vēža un ievainojumi kopā, un viens no ik 2.4 nāves gadījumi ir attiecināmi uz sirds un asinsvadu slimības. Kā tas ir iespējams bagātākais, augsti izglītota valsts uz zemes?

Lielākā daļa no mums visi sanākt pārāk maza izjāde, uzkrāt pārāk daudz stresa un ēst nepilnvērtīgs uzturs, piekrauta ar piesātināto tauku, rafinētā cukura un pārāk maz šķiedrvielu. Pievienot šo sarakstu smēķēšanas ieraduma un atbilde ir pilnīgi skaidrs. (Lai gan ir ievērojami augstāks izplatības cigarešu smēķēšana nekā Japānā, ASV, Japānā vīriešu mirstība no CVD ir vēl mazāk nekā puse, kas U.S.3) Un jārēķinās, pētījums publicēts The American Medical Association Journal (3/6/2002) norāda, ka pakļaušana gaisa piesārņojums var izraisīt daži 10000 letālas sirds lēkmes gadā ASV!

Vispārējās veselības aprūpei ir atkarīgās kopā ar farmācijas nozares piedāvā pagaidu ātri noteikt mūsu laiks numur viens slepkava. Statīnu narkotikas samazināt holesterīna līmeni. Aspirīnu un varfarīns plānas asinīm. Zāles pret hipertensiju samazināt asinsspiedienu. Apvada operācija un angioplastijas skaidri artērijās. Būtībā tās visas palīdz paildzināt dzīvi ar sirds un asinsvadu slimības (CVD) pacienta. Bet neviens no šīs narkotikas vai procedūras bez riska vai blakusparādības. Labi, mēs esam ieguvuši jums labas ziņas!

CVD risku var ievērojami samazināt, pārveidojot dzīvesveidu un pievienojot uztura bagātinātāji, kas izrādījušies atbalstīt sirds un asinsvadu veselību. Lielākā daļa no mums apzinās, ka ēšanas šķiltavas, vairāk līdzsvarots uzturs, atmest tabakas un regulāri pilda ir pietiekami, lai aizsprostot vairumā gadījumu sirds slimību, pirms viņi nekad nenotiks. Tagad tur ir kaut kas cits jūs varat darīt.

Nattokinase ir pierādīts, lai atbalstītu normālu asinsspiedienu, izšķīdina asins recekļi un neļaut formēšana, pirmajā vietā!