Jauni pētījumi apliecina Amla augļu spēcīgs veselības pabalstus

Jauni pētījumi apliecina amla augļu spēcīgs veselības pabalstus


Medicīnas zinātniski pētīta, funkcionāla sastāvdaļa, kas ir piemērota virknei pārtikas produktu, dzērienu un piemaksu pieteikumiem. Jaunu klīnisko pētījumu, kas publicēts britu uzturvērtības Journal nodrošina zinātnisko mehāniskas pamatu amla tradicionālo lietošanu augļu antikoagulanta un pretiekaisuma darbību.

Pirmo reizi, pētījums novērtē potenciālo izmantošanu SunAmla amla augļu ekstrakts, apstrādē vai profilakse sirds un asinsvadu traucējumi.  Nabaga endotēlija šūnu funkciju ir bijis saistīts ar hipertensiju un arteriālā un venozo tromboze, artherosclerosis.  Amla augļu ekstraktu ietekme tika mērīti in vitro par lipopolysaccharide (LPS)-izraisīta cilvēka nabas endotēlija šūnu audiem faktors izteiksmi.  Turklāt endotoxaemia LPS izraisīta žurku modelis tika izmantots, lai novērtētu amla augļu ekstrakts in vivo pretiekaisuma iedarbība.

Amla augļu ekstrakts ievērojami samazināta audu LPS izraisītas koeficientu izteiksme un leikocītu adhēzijas modelim iekaisums, ievērojami samazinājās adhēzijas LPS izraisīta cilvēka monocytic šūnas cilvēka nabas vēnā endotēlija šūnām. Endotoxaemia LPS izraisīta žurku modelī, orāli amla augļu ekstrakts ievērojami samazinājās koncentrācijas pro iekaisuma citokīniem, salīdzinot ar kontroles grupu. Amla kombinētās antikoagulanta un pretiekaisuma aktivitātes var palīdzēt novērst un ārstēt dažādas asinsvadu traucējumi, tostarp tromboze un sliktas asins spiediens.

Ajūrvēdas, amla ir spēcīgs rasayana ārstēšanai un profilaksei iekaisuma slimība.  Vielmaiņas, gremošanas un imūnsistēmas funkcijas arī labumu no amla dabiskās īpašības.  SunAmla piedāvā spēcīgu kombināciju uzturvielu, tostarp C vitamīna, polifenoli gallic acid un ellagic acid, minerālvielas, šķiedras, olbaltumvielas un aminoskābes un sarežģītu strukturētu tanīni atzīst to antioksidantu anti-kancerogēnas, cytoprotective, anti-diabēta un mikrobu īpašības.
Josef Skrna, pie Taiyo GmbH rīkotājdirektors teica: "SunAmla ir atrodama ļoti bioloģiski veidlapas nodošanai būtiskus komponentus.  Šo dabisko amla augļu ekstrakts ir ideāls ražotāji vēlas attīstīt produktu atbalstam, sirds un asinsvadu veselību, kā arī gremošanas un imūnsistēmas veselību un vispārējo labklājību."

SunAmla ir ražojusi vieglu ūdens ekstrakcijas šķīdinātāji, neizmantojot ūdenī šķīstošo pulveris un ĢMO un lipekli.  Tas ir apstiprināts lietošanai uztura bagātinātājus Eiropā.  SunAmla ir patīkama augļu garša ir labi piemērota uztura bagātinātājus un dažādiem pārtikas produktiem, tostarp uztura bāri, ready-mix dzērienu, labību, jogurtus, ievārījumi un saldējumu.  Produktus no portfeļa Taiyo ir pieejami visā Eiropā, izmantojot Taiyo GmbH, Taiyo Kagaku Eiropas meitasuzņēmumu.