Raudene ekstrakts ir spēcīga pretmikrobu

Raudene ekstrakts ir spēcīga pretmikrobu

Pētījumi ir parādījuši savu lietderību pret candida albicans, aspergillus pelējuma, staph infekciju, maksts infekcijas, pseudomonas un listeria. ASV Lauksaimniecības departamenta pētījums liecina, ka ēteriskās eļļas iepazīstināja mikrobu aktivitātes pret Salmonella un e. coli. Citi pētījumi tur pats, norādot, ka eļļa oregano ir tik spēcīga pretmikrobu, ka to var izmantot, lai saglabātu pārtiku. Izpēti no departamenta pārtikas zinātnes Universitātes Tennessee un Algarves universitāte atrada līdzīgus rezultātus raudene ir antibakteriālas darbības patogēnos mikroorganismus.

Nesenā pētījumā no departamenta fizioloģija un biofizika pie Georgetown University Medical Center, norādīja uz ēterisko eļļu infekciju loma šādu:

Jaunu, drošu antibakteriāliem līdzekļiem vajadzēja novērst un pārvarēt nopietnas baktēriju, vīrusu un sēnīšu infekcijas. Balstoties uz mūsu iepriekšējo pieredzi, un ka no citiem, mēs postulāts, augu ēteriskās eļļas, piemēram, origanum piedāvā šādu iespēju.

Raksts publicēts Science Daily, būtiski ekstraktu izrādījās efektīvi nogalinot Staphylococcus baktērijas. Tas arī bija tikpat efektīvu tās nogalināt dīglim spējas kā kopējas receptes antibiotikas.

Citā pētījumā, kas publicēts žurnālā, eksperimentiem un Toxicologic patoloģija konstatēja, ka raudene ekstrakts varētu samazināt negatīvās ietekmes izraisītas kolīts žurkas un paver ceļu jaunām idejām par tās labumu, resnās zarnas un aknas.