Purslane ekstrakta nodrošina asins cukura vadības

purslane ekstrakta nodrošina asins cukura vadības


Jaunu klīnisko pētījumu apstiprina pozitīvo ietekmi ostas· asana, izrakstu no herb purslane (Portulaca oleracea L.), par cukura līmeni asinīs pieaugušajiem ar 2. tipa cukura diabētu.

Dubultmaskētā, placebo kontrolētā klīniskā izpēte iedarbīguma un drošības purslane ekstrakta kontrolēt glikozes līmeni asinīs tika publicēts šī gada pavasarī zāļu pārtikas žurnāls Wainstein, et al.1. Klīniskā izpēte tika izstrādāta, lai novērtētu efektivitāti un drošumu purslane ekstrakts, uzlabojot kontroles glikozes, asinsspiedienu un lipīdu profilu pieaugušajiem ar 2. tipa cukura diabētu. Sešdesmit trīs priekšmeti saņemti 180 mg dienā vai atbilstoša placebo grupā uz laiku vai 12 nedēļas.

Glikozes homeostāzes tika novērtēta, mērot Hb1Ac līmeni, ilgtermiņa marķieri, asins glikozes kontrolei un kas ir atkarīgas no asins glikozes koncentrācijas un atspoguļo vidējo glikozes līmeni iepriekšējos divus līdz trīs mēnešus. Dati liecina, ka Frutarom ir purslane ekstrakts ir efektīvi uzlabot asins glikozes kontroli 2. tipa cukura diabēta pacientiem, kā to apliecina HbA1c samazinājumu. Pēc 12 nedēļu ilgas ārstēšanas, subjektu pieredzējis HbA1c būtisku samazinājumu.

"Attiecībā uz satriecoša statistika par diabēta iepazīstināja Pasaules veselības organizācijas (PVO) Pasaules veselības dienā, Portusana ir pētījuma rezultāti ir ļoti daudzsološi," saka Rūdijs Simons, pH.d., produktu menedžeris Frutarom veselības BU. PVO ziņojums atklāja dramatiskā no 108 miljoni pieaugušo gadījumu diabētu 1980 (4,7 % no pasaules iedzīvotājiem) 422 miljoni 2014 (8,5 % no iedzīvotāju skaita). Neveselīgs dzīvesveids, kā arī Nesabalansēts uzturs un trūkumu, tiek uzskatīti par primārajiem iemesliem šo satraucošo pieaugumu.

Portusana ir augu ekstraktu, kas izgatavoti no kopējā augu purslane, Portulaca oleracea, herb ar sen tradicionālo lietošanu gan pārtikai, gan zāles Vidusjūras reģionā. Frutarom zinātnieki gūst Portusana ekstrakts no augstākās kvalitātes purslane, koncentrējot tās aktīvi savienojumi. "Mēs kontrolēt Portusana kvalitāti visā tās ražošanas procesu no izejvielu resursu plānošanas gala produktam," skaidro Simons. ", Izmantojot mūsu patentēto EFLA® HyperPure tehnoloģiju, ražošanas procesa laikā, mēs nodrošinām Portusana atbilstību jaunās 2015/1933 PAO regulu maksimālais PAH pārtikas bagātinātāji."

Šī pētījuma rezultāti apstiprina agrīnajiem rezultātiem iepriekšējā, atvērt programmu izmēģinājuma apliecina Frutaromievērojot herb ekstrakts īstermiņa un ilgtermiņa atbalstu asins glikozes līmeņa kontroles, ko apliecina asins glikozes marķiera HbA1c.

"Ņemot vērā pieaugošo bažas par globālo pieaugums diabēts, šis nesenās publikācijas atbalsta konstatējumus par to, ka Frutarom ir saskaņā herb ekstrakts der perfekti veselīgu uzturu tiem nepieciešams kontrolēt un uzturēt veselīgu glikozes līmeni," uzsver Simons. "Tas prasa ļoti nelielu devas — 180mg dienā — un ir ļoti viegla garša."