Zāļu tējas krūzi var palīdzēt cīnīties pret krūts vēzi

Zāļu tējas krūzi var palīdzēt cīnīties pret krūts vēzi

Tradicionālo zāļu tēja varētu būt atslēga cīņā pret krūts vēzi, apgalvo zinātnieki.

Izvilkumus no auga, kas pazīstams kā Jaunavas Marijas apvalku, kas tiek izmantota kā zāļu tējas, dažās valstīs, var iznīcināt vēža šūnas mēģeni.

Augu tējas jau izdzēris Pakistānā lauku sievietes, kas ir krūts vēzis, bet līdz šim tā izmantošanu kā ārstēšanas ir uzskatāms par folkloru.

Aston University, Birmingemā un Russells Hall slimnīcā, Dūdij, zinātnieku pētījumu rezultātiem liecina tā satur spēcīgu pretvēža aģentu, kas darbojas atsevišķi vai kopā pret vēža šūnām.

Laboratorijas testi parādīja tie arestēti šūnu augšanu piecu stundu laikā pēc pieteikuma un radīja viņiem mirt 24 stundu laikā.

Augu, kas ir botāniskais nosaukums Fagonia cretica, atrastas sausos tuksneša reģionos, no Pakistānas, Indijas, Āfrikas un Eiropas daļās.

Helen Griffiths profesors un profesors Amtul R Carmichael, kurš vadīja pētījumā, konstatēts zāļu tējas, kas izgatavota no augu ekstraktu iznīcina vēža šūnas, bet, atšķirībā no parastā ķīmijterapija ārstēšanu nevar sabojāt normālu krūts šūnas, tādējādi samazinot blakusparādības.

Ziņojumi no krūts vēža slimniekiem Pakistānā liecina augu ekstrakts, nedrīkst izraisīt jebkuras nopietnas blakusparādības, piemēram, matu zudums, piliens asiņu count vai caureja.

Pētniecība, zinātnes Vēstnesī PloS One, konstatēja augu ekstraktu jaunu mehānismu, kas varētu kompensēt šūnu DNS, kas pretosies parasti audzēja augšanas defektu.

Samazinājusies DNS atbildes ne tikai ļauj attīstīties vēzis, tas arī nomāc kā ķīmijterapijas darbu, kas samazina tās efektivitāti.

Carmichael profesors teica mazo slimnīcu 100 jūdzes uz ziemeļiem no Lahore, Pakistāna, sāka izmantot zāļu tējas pirms 40 gadiem izturēties pret krūts vēža slimniekiem.


Viņa teica: "šķiet, lai saglabātu tos atvieglojumus, kaut gan mēs nevaram izmantot programmas word līdzekli šajā posmā.

"Tomēr viņi dzīvo uz ilgu laiku, nezaudējot savu matu vai liekot uz liela apjoma svaru vai radušās citas toksiskas blakusparādības, kas saistītas ar ķīmijterapiju, tāpēc mēs esam pārliecināti, šī ekstrakts ir kaut ko dot ieguldījumu."

Viņa teica, stingriem drošības testos būtu nepieciešams attīstīt ekstraktu pamatā narkotiku.

Šobrīd tiek izmantota zāļu tējas pret aziātiem, bet tur varētu būt dažāda veida ietekmi Kaukāza pacientiem, viņa piebilda.

Profesors Grīfits teica, vajag vairāk pētījumu, noteikt ekstraktu lomu vēža vadībā, un tagad tai ir jāpierāda, ka šis ekstrakts ir tikpat efektīvi nogalinot vēža šūnas ķermeņa iekšienē, kā tas atrodas laboratorija.

Viņa teica, ka nākamie soļi ir jānoskaidro, kuras augu elements ir atbildīgs par nogalināšanu vēža šūnas, lai galu galā ekspluatācijas izmēģinājumi ar vēža slimniekiem.

Dr Caitlin Palframan politikas menedžere izrāvienu krūts vēzi, teica: "daži no svarīgākajiem cīnās ar vēzi narkotiku sākotnēji ir iegūti no augiem.

"Šis pētījums ir ļoti agrākā posmā, mēs nezinām jau ilgu laiku vai narkotikas, kas iegūti no šo augu būs efektīva ārstējot krūts vēzi, bet mēs ceram redzēt nekādu progresu.

"Mēs vēlētos ieteikt sievietēm ar krūts vēzi, kas apsver jebkuru augu aizsardzības līdzekļus, izmantojot to apspriest ar savu ārstu, vispirms kā daži var traucēt notiekošo vēža ārstēšanu."

Emma Pennery, klīniskā krūts vēža Care, direktors sacīja: "daudz vairāk pētniecības būtu nepieciešams veidot uz šo mazo laboratorijas darbu līdz šim."