Horse Chestnut ekstrakta farmakoloģija

Horse Chestnut farmakoloģija ekstraktsAbsorbcijas

Tas sākotnēji tika ziņots, ka aescin biopieejamība ir 12.5although turpmākie pētījumi žurkām ir ziņojušas par bioavailabilities mazāk nekā 0,25 %

Horse chestnut no Aescins varētu būt slikti uzsūcas

Absorbcijas likmes un vērtības ar Aescorin® (horse chestnut ar 50 mg β-aescin standarta veidlapas) un Venostasin® (aizkavēta atbrīvot formulējumu ar 50 mg β-aescin) atšķirības nav būtiskas.

Serums

Žurkām, gan izolētu aescin Ia isoaescin Ia absorbē pie mutvārdu ieplūdes 4mg/kg (maksimālais vērtībām 7.1ng / mL un 43.8ng / mL, attiecīgi).

Papildus 50mg β aescin no horse chestnut sasniedz TMaks vērtību pēc nepilniem trim stundām (2.3 2.9 h) sasniedzot vidējo CMaks ar AUC24h 16.9-17.3ng/mL no 247.4-258.5ng/h/mL.

Šķiet, ka precīzu peaks plazmā saskaņā ar plašu starppersonu mainīguma pakāpi.

Divreiz dienā papildterapiju β-aescin (50mg) atdala 12 stundas ir pietiekami, lai uzturētu seruma līmeni virs 5ng/mL 24 stundas, kā tas šķiet nepieciešami 12 stundas smaile seruma β aescin sasniegt bāzlīnijas

Metabolisms

Ir zināms, ka Aescin Ia ir plaši metabolizēts lactobacillus brevis un zarnu mikrofloras vērā dažādus metabolītus, ieskaitot Isoaescin Ia, protoaescigenin, desacylescin I un 21β O tigloylprotoaescigenin.

Aescin Ia spēj pārvērst Isoaescin Ia in vitroun žurkas, un savukārt pretēja reakcija var arī rasties, ir ar zemāku likmi.

Likvidēšana

Aescin Ia un Isoaescin Ia, šķiet, ir pussabrukšanas periodu diapazonā no 6-8 stundu

Mehānismi

Β-aescin apstiprināja, lai palielinātu kalcija caurlaidība, kas, šķiet, attiecas uz visām šūnām jutību testē šūnām, ieskaitot sirds šūnas, šūnu bronciol, neironiem, skeleta muskuļu šūnās

3 Sirds un asinsvadu veselību

Mehānismi

Endotēlija šūnās hipoksiju (skābekļa trūkums), mobilo sakaru ATP koncentrācijas paredzamās samazināšanās un Single2 darbība, šķiet, novājināts 100ng/mL (88nM) aescin ar pieaugumu ar maksimālā ietekme uz 750ng/mL (660nM) .250ng/mL aescin (220nM) arī ir iedarbīgi, samazinot skābekļa inducētu imūnsistēmas šūnu Adhēzija uz endotēlija.

Nelabvēlīgo ietekmi uz asinsvadu šūnu skābekļa trūkums (skābekļa trūkums), šķiet, samazināt, ja pastāv aescin cirkulē ap šūnu hipoksijas laikā

Kamēr aescin pēc būtības nemaina acetilholīns relaksējoša ietekmi uz endotēlija, ir pretēja traucējumiem, redzējis ar Pirogallols, tādā veidā, ka atkal kavē L nosaukums (aescin nevarēja saglabāt relaksācijas Pirogallols un L-NAME). Kā Pirogallols ražo superoksīda radikāļi un samazina slāpekļa oksīda bioavailabilitywhile L-NAME turnīra novērš sintēze, šie aizsardzības efekti var būt sekundārās saglabājot slāpekļa monoksīdu, kas ir kopīgs antioksidanti (kuras horse chestnut ir iesaistīts previousl).

Aescin, šķiet, stimulēt slāpekļa oksīdu ražošana no endotēlija in vitro pie 1µM un tā hypothesized ka palielināta endotēlija šūnu caurlaidību uz kalcija redzējis ar aescincan izraisīt pieaugumu endotēlija slāpekļa oksīda sintāzi (eNOS) darbībā, jo eNOS ir kalcija atkarīgo enzīmu

Aescin, iespējams, varēs jāaktualizē endotēlija šūnu kalcija pieplūdums, kura rezultātā palielinās slāpekļa oksīda ražošanas

Aescin, nemaina contractile atbildes, adrenalinealthough aescin, pati, šķiet, spēj Līgumslēdzēju trušu portāla veinsas kā suns un humansaphenous vēnas un iedarbību uz cilvēkiem, šķiet, ir mainīgs EK50 10 30µM diapazonā. Lai gan sarukuma pie maksimālā efektivitāte ir salīdzināma ar 100nM virsnieru koncentrācijas var būt pārāk augstu, lai būt saistītas ar mutisku papildterapiju.

Aescin ir potenciāls, lai palielinātu asins spiedienu, bet tas prasa koncentrācijas asinīs, kas rīkojumu apjoms lielāks par to, kas ir redzams asinīm ar papildinājumu Horse chestnut; Šī informācija, iespējams, neattiecas uz papildus cilvēkos

Aescin, šķiet, izraisa PGF2α, arahidonskābes prostaglandin.

Hronisku venozo mazspēju

Hronisku venozo nepietiekamību (CVI) ir nosacījums, ja vēnām nespēj adekvāti sūknis asinis atpakaļ uz sirds, kas mēdz izraisīt niezi un krāsas maiņa, kā arī kāju tūska. Hronisku venozo mazspēju ir nosacījums, kuru varikozas vēnas ir saistīti ar un CVI ir abas estētisko un medicīnas komplikācija.

Pētījumiem, kas novērtētu efektivitāti, horse chestnut ekstrakts pret placebo piezīmi, ka tas ir ievērojami efektīvāka, ja ņem par 1-3 mēnešiem var samazināt hronisku kāju nepietiekamības simptomus. Lai gan šķiet, ka ievērojami vairāk pētījumos esamību saskaņā ar meta-analīze, tie nav pieejami tiešsaistē dēļ notiek vācu valodā. Teica, ka meta-analīze bija iespēja novērtēt 17 izmēģinājumus veic horse chestnut ekstrakta ārstēšanai hronisku venozo mazspēju un atzīmēja ievērojamu samazināšanu, kājas sāpes, tūska, kāju) tilpums (32.10 mL ar 95 % CI 13.49 50.72 ml un gan potītes (4,71 mm ar 95 % CI 1.13 8.28 mm) un teļš (3.51 mm ar 95 % CI 0,58-6,45 mm) platumu, kā arī nieze, salīdzinot ar placebo.

Salīdzinot ar placebo, horse chestnut ekstrakta standarta mutvārdu devas, šķiet, ir efektīva, lai samazinātu visas hronisku venozo nepietiekamības simptomus

Papildināšana no sēklu ekstrakts, kas satur 50mg aescin divreiz dienā 12 nedēļu personām ar hronisku venozo nepietiekamību atzīmēja, ka papildus bija saistīts tūska, salīdzinot ar placebo grupā (9.8 mL placebo, ar papildināt 43.8 mL) lielāku samazinājumu vēl iedarbība ir salīdzināma ar kompresijas terapija (zeķes vai apmetņus fiziski saspiest kājas). Citus salīdzinošie pētījumi ir atzīmēja, ka horse chestnut (600mg) ir mazāk efektīva nekā Pycnogenol (360 mg) samazināt vispārējo simptomu un kāju apjoma un attiecībā pret O-ß-hidroksietil rutosides (sintētisko analogu rutin izmantošanu hronisku venozo nepietiekamību) tie šķietami nākuši salīdzināms saskaņā atsauksmes (abos pētījumos veica vācu un nav pieejams tiešsaistē).

Pamatā ir ierobežoti pierādījumi, horse chestnut potences izvērst par attieksmi pret hronisku venozo insufficency, šķiet, ir salīdzināma vai mazāk nekā Pycnogenolun salīdzināma ar kompresijas terapija

4 Iekaisumu un imunoloģija

Mehānismi

Tika atzīmēts, ka, kamēr aescin antiinflammatory efekti ir atkarīgi no virsnieru dziedzeri, papildināšana nav ne inhernetly palielināt cirkulācijas corticosterone līmeņiem. Tas noveda pie hipotēzes, ka aescin ir uzlabot jau esošo glikokortikoīdi sekas kā mehānismi, kas attiecināmi uz aescin (Single A2 apspiešanas, NF-kB kavēšanas un šūnu Adhēzija faktoru samazināšana) tiek uzskatīti arī ar glikokortikoīdi.

In vitro , aescin un corticosterone gan var kavēt makrofāgu aktivācijas (3ng/mL corticosterone) un 10µg/mL aescin kamēr šķiet sinerģisku kombinācija, samazinot sekrēciju, slāpekļa oksīda (34,8 %), TNF-α (24 %) un IL-1β (46,7 %) koncentrācijās, 1ng/mL (corticosterone) un 100ng/mL (aescin).

injicē trīs stundas pēc tam, kad iekaisumu tika izraisīta žurku (karaginānu) 2mg/kg aescin, šķiet, nav pietiekami, lai mazinātu iekaisumu, un, lai gan 1mg/kg corticosterone bija arī neefektīva kombinācija samazinās tūska, kas izraisa iekaisumu 52.86 % un kombinācijas ir izmantota citur sinerģiski žurkas piedzīvo tīklenes barjeru sadalījums (iekaisuma sekas).

Aescin, šķiet, antiinflammatory īpašības, un, kamēr tie ir vāji inhernetly liekas, ka varētu uzlabot kortikosteroīdiem saprātīgā koncentrācijā antiinflammatory sekas. Tas ir iespējams, attiecas uz mutisku papildināšana

4.2. alerģijas

I tipa hypersensitivities (alerģisku rinītu, alerģiskas konjunktivīts, alerģiska astma, pārtikas alerģijas un anafilaktiskais šoks) ir imūnās atbildes pārsvarā mediēto ar tuklo šūnu un eozinofīlo kur IgE saistoši FcεRI receptoru izraisa diezgan strauja imūnās atbildes; to iedala agrīnajā fāzē (IgE saistīšana ar FcεRI) un vēlākā fāzē (izdarītāju citokīniem, atbrīvoti no mastu šūnās, kas tiek degradēts pēc agrīnās fāzes) un šīs iekaisuma reakciju (ko sauc par alerģiju) mēdz jāārstē ar kortikosteroīdiem un anti-histamines mast cell stabilizatoriem.

Pasīvā cutaneous anafilaktiskais šoks modelī (I tipa hipersensitivitāte modelis agrīnā fāzē) un ovalbumīna izraisīta elpceļu iekaisumu (vēlu fāze), jāveic zemādas injekcijām β-Aescin (1,5-3mg/kg) ir tikpat efektīvs kā atsauces zāles par 3mg/kg deksametazons, samazinot alerģiskas ādas atbildes, bet tas ir nedaudz mazāk efektīvi samazināt limfocītu infiltrācija no plaušām. Anti-alerģisku ietekmi tika atzīmēts citur pret barības 48/80 ar mutisku aescin.

Β-Aescin, šķiet, ir spēcīgs pret alerģisku ietekmi, un ir spēkā pēc mutvārdu norīšanas. Kaut injekcijām ir tikpat efektīvs kā kortikosteroīdiem, šo relatīvo potenci var precīzi neatspoguļo mutvārdu papildināšana (jo slikti uzsūcas β-Aescin)

5 Mijiedarbība ar orgānu sistēmas

Ausis

Asinsrites nepietiekamības ausīs (iekšējās auss traucējumi), papildus 25mg aescin apstākļos (kaut arī izturējusi ar 450mg troxerutin) piecas reizes dienā uz sešām nedēļām bija saistīts ar nozīmīgu dzirdes uzlabojumus un pārspēja references zāles no 600mg pentoxifylline.

Domājams, ka labvēlīgas iekšējās auss slimības kā tie ir saistīti ar sliktu asinsrite vēnās, bet vienīgais pētījums ir izturējusi ar citu aģentu

Zarnās

Hemoroīdi ārstēšana ir viens no tradicionāli ieteikto lietošanas veidu horse chestnut, galvenokārt, jo tie ir sastrēgumu no vēnām ap anālo kanālu un horse chestnut ir zināms, lai mazinātu sastrēgumus vēnām.

Tas ir ziņots (izmantojot recenziju, galvenais teksts šeit), ka divu mēnešu laikā papildus trīsreiz dienā 40mg aescin papildinājumu bija saistīta ar būtiski uzlabojumi endoskopiskās novērtēšanu, simptomiem un asiņošana (82 % atbilde ar papildinājumu attiecībā pret 32 % placebo grupā) ar pabalstiem nedēļas laikā papildināt lietošanas.

Horse chestnut tradicionāli ir ieteicama hemoroīdi. Kamēr nav daudz pierādījumu, kas faktiski izskata šo jautājumu, vientuļo pētījumā norādīts ievērojams ieguvumus, kas saistīti ar papildus

6 Mijiedarbība ar estētika

Āda

Blakus efekts no hroniska veinous nepietiekama (no kuriem horse chestnut tiek uzskatīta kā terapijas) ir varikozas vēnas, un tādējādi horse chestnut lietošanas reizēm ir ieteicams varikozas vēnas aescin satura dēļ.

Viens pētījums (minēts pārskatīšanu un nav pieejams tiešsaistē), kas izmanto mutvārdu terapija 20mg aescin trīsreiz dienā Papildus aktuālu piemērošanu 4,4 mL krējumu (2 % aescin), astoņu nedēļu laikā ziņo uzlabojumus kāju blueness, lielumu un tūska, salīdzinot ar placebo.

Jo tā loma hronisku venozo mazspēju, horse chestnut papildināšana, domājams, palīdzēt ar varikozas vēnas, (kas ir kopējā blakus efekts laikā vidus vēlā slimības stadiju); ļoti ierobežoti pierādījumi par tēmu, bet tas liecina, ka efektīva

7 Drošības un toksikoloģija

Vispārējā

Meta-analīze par hronisku venozo nepietiekamību (versija 2006) atzīmēja, ka visvairāk bieži ziņoja, blakusparādības, kas saistītas ar horse chestnut patēriņš bija kuņģa-zarnu trakta sūdzības, reiboni, nelabumu, galvassāpes un pruritis. Šīs blakusparādības parasti neatšķīrās no placebo grupā (neskaitot kuņģa-zarnu trakta compliants, kas reizēm bija ievērojams).

Horse chestnut ekstrakta īstermiņa izmantošana, domājams, ir parasti droša, lai gan varētu būt vairāk kuņģa un zarnu trakta blakusparādības izmantojamajai horse chestnut, salīdzinot ar placebo grupā ar

Gadījumu izpēte

Komponents aesculetin, domājams, ir klāt pietiekamos daudzumos negatīvi mijiedarboties ar varfarīnu, attiecībā uz asins retināšana.

Sakarā ar aesculetin un asins plūsmas uzlabošanu, ar aescins anticoagulating efektu, tiek uzskatīts, ka horse chestnut (negatīvi) potenciāli mijiedarboties ar pharamceutical asins atšķaidītāji, piemēram, varfarīnu

Cilvēkam, kas ar angiomyolipoma (nieru audzējs varētu būt klāt 0.13of iedzīvotāju), kas ir zināms noslieci uz, aneirismas un asinsizplūdums, ārpusbiržas horse chestnut ekstraktu izmantošana tika uzskatīts par veicina novēroto plīsumu teica angiomyolipoma.

Gadījuma izpēte ir saistīts horse chestnut ekstraktu ar pārrāvuma veida nieru audzējs; laida nav cēloņsakarības un šajā tēmā nav labi izpētīta, kā tas attiecas uz zirga kastaņu ekstrakts

Β-aescin komponents ir iesaistīts eksemplāri kontakta nātreni (ādas stropu saistīts ar niezi un pietvīka un profesionālā astma, liek domāt, ka tā var būt allergin.

Tas, šķiet, ir iespējams būt alerģija pret β-aescin