Jūs varat ēst savu ceļu līdz jaunākiem jūs

Jūs varat ēst savu ceļu līdz jaunākiem jūs


Vai esat ievērojuši, ka vārdu kolagēna visvairāk ādas kopšanas krēmi, it īpaši anti rieva krēmi? Nu, ja jums bija jautājums, kādi kolagēns ir, tas ir vienkārši olbaltumvielas atrodas visa ķermeņa orgāniem un audiem.

Kolagēns ir atvasināts no grieķu kolla nozīmē līmi. Saskaņā ar MediLexicon, kolagēns ir ģenētiski atšķirīgas molekulu, kuras visas ir unikālas trīskāršās spirāles konfigurācija, trīs polipeptīds apakšvienības, kas pazīstams kā alfa ķēdes ģimenē.

Ir aptuveni 16 dažāda veida kolagēna, bet aptuveni 90 procentiem collagens organismā ir I, II un III veidu. Collagens cilvēka organismā ir stipras un elastīgas, ar I tipa kolagēns, kas ir īpaši stiepes un tie faktiski ir spēcīgāka nekā tērauda.

Ādas sastāv no trīs slāņiem, epidermu, dermā un hypodermis un tas atrodas dermā, ka kolagēns ir atrasts. Tā ir atbildīga par āda stipruma un elastība un kolagēna zaudējums izraisa grumbu un cēloņi, skrimšļu, locītavu vājināšanos. Patiesībā, kā jūs vecumu, ķermeņa kolagēna ražošanas samazina izraisa grumbu, smalkas līnijas un samazina ādas suppleness. Bet pirms jūs sasniedzat par, kas pret novecošanās krējuma, turies.

Kolagēns ir, piemēram, cements, tas viss saistās kopā. Kolagēns ražots minētās iestādes ir vairāku svarīgu lomu veselības jomā. Ja tas ir izsmelti, papildu kolagēna var izmantot gan medicīnas un kosmētikas vajadzībām.

Kaut gan lielākā daļa pretgrumbu krēmi satur kolagēna un elastīna, tie ir pārāk blīvs iesūkties ādā un bieži vien vienkārši palikt uz virsmas. Arī ar ķīmiskas vielas, kas atrodas krēmi, kas pieejami pie plaukta numurs, tas potenciāli varētu atdzīvoties novecošanu, nevis kontrolēt to. Kolagēna dod strukturālo atbalstu, spēku un dažas elastība organismā. Papildus tiek pieprasīti Nomaiņa un restaurācijas atmirušās šūnas, tā darbojas arī kā kā aizsardzības orgānu aptverot, piemēram, nieres.

Kolagēna samazināšana notiek pēc 40 gadu vecuma, un gadījumā, ja sievietēm tas diezgan krasi samazina pēc menopauzes. Tātad, kā jūs nodrošināsiet kolagēna tiek uzturēts? Nu, vienkārši brauciet ar labo diētu.

Sojas produkti satur genistein, kas dod tai kolagēna ražošanas īpašības. Tāpat, tumši zaļie dārzeņi ir antioksidanti luteīns, kas palīdz ķermeņa ražošanas kolagēna.

Sarkani augļi un dārzeņi satur lycopenesl, kas ir lielisks avots kolagēnu palielināt. Tāpat C vitamīnu bagāti augļi, piemēram, apelsīniem, citroniem un zemenes un plūmes, kā arī zivīm, kā laši un tunzivju un Indijas rieksti, pekanrieksti, mandeles un Brazīlijas riekstu palīdzību.

Faktiski visi šie satur Omega-3 taukskābes, kas organismā palielinās kolagēna palīdzēt. Tāpat flaxseed ir veselīgu tauku omega-3.

Pārtikas produktus, kas bagāti ar sēra saturu, piemēram, zaļā un melnās olīvas, svaigiem gurķiem un selerijas var palīdzēt. Galvenais ir tiešām ēst sabalansētu uzturu, kas var palīdzēt ražot kolagēnu.