Yucca: Augu daudziem lietojumiem

Yucca: Augu daudziem lietojumiem


Braukšanu visā Southern California, viens nevar palīdzēt, bet paziņojums grandiozitāte no majestātiskie yucca blūmings katru pavasari – Dieva svece, kunga svece, chaparral yucca, spāņu bayonet vai zobenu, Kihots yucca un daudzi citi nosaukumi, kas paradis iet šeit. Vietējās Santa Clarita Valley, ieskaitot Agua Dulce un Acton- un lielākā daļa dienvidu California-suga ir yucca whipplei.

Yucca tiek uzskatīts par "izdzīvošanas augu". kāpēc? Jo visi resursi šo augu ir spējīgs nodrošināt. Cilvēki vēstures gaitā ir izmantojuši yucca daudz lietojumiem, un mēs turpinām šodien to izmantot.

Simtiem gadu, indiāņiem ir izmantotas yucca viss iedomāties – pārtika, driskas, būvmateriāli, padarot kurpes un sandales, troses, tīkli, izgatavot grozus un lapas izmantošana ziepju, šampūnu un pārtikas.

Jaunos ziedus ir ēdami, bet var būt rūgta, ja nav mazgāti vairākas reizes pirms lietošanas uzturā. Augļi var ēst neapstrādātas un žāvētu sēklas var ceptu un zemes miltos. Yucca saknes ir ēst kā kartupeli, bet satur daudz vairāk cieti.

Piezīme: Nav skaidrs, man, kad yucca saknes sugas ir ēdamas. Esmu dzirdējis, ka dažas sugas yucca var ēst un daži nevar, tāpēc pārliecinieties, ka lūgt ekspertu vai yucca dažādu augu sugu pētniecības pirms ēšanas jebkuru augu daļu.

Bez pārtikas, lapas var apstrādāt un izmanto, lai padarītu driskas. Tas vienmēr ir jautri "kempingā" darbību vai liela mācība par skautiem un jebkura vecuma bērniem.

Pirmkārt, samazināt dažas lapas no auga pamatnes. Uzmanieties, lai stab sevi thorns, kas rēgojas no lapas beigām. Noņemt thorn pie lapu asmens galu. Uzsūkšanās atstāj ūdenī, līdz brīdim, kad tie ir mīksts pietiekami viegli saliekt (apmēram 10 – 15 minūtēm)- bet nav mest ārā ūdeni.

Pēc tam noņemt iemērc lapām un mārciņa tos ar akmeni sašķelt pavedieni. Kad sāksiet izposta pavedieni, jūs varēsiet asaru viņiem viegli vērā darbības virzieniem. Var veikt trīs vai vairāk virzieniem un pīt tos kopā. Kad esat to izdarījis, var apvienot vairākas pīnēm virzieniem vai izmantot tos individuāli, lai neatkarīgi no jums vēlas – tauvas, rotaslietas, grozu, sandales, utt.

Ieliek matu šķipsnas saules nožūt. Kad viņi sauss, ir gandrīz neatsavināmas matu šķipsnas. Jūs ievērosiet, ka atliekas ūdens ir diezgan ziepju. Ūdeni var izmantot kā ziepes, peldēšanās vai šampūns. Tas padara jūsu matu apbrīnojami mīksts.

Var thorn sagriezts lapu asmens gals un izmantot to kā adatas šūšanai. Šī metode ir izmantota jau simtiem gadu apģērbi, apavi, grozi, lāpīšanu augšu jūsu brālis, utt. Tas ir ļoti ērts produkts, ja tur ir bez Walmart tuvu ar.

Citu augu ir ļoti līdzīgs yucca, bet uzrakstīts "yuca." Šis augs ir manioka (manihot esculenta), kas ir pilnīgi atšķirīgs un nesaistītiem yucca.

Pētot šo rakstu, es atklāju ka manioka saknes ir ēdami, un citi saka, tas nav komentārus. Tomēr, maniokas saknes tiek izmantoti, lai tapioka.

Kopējais manioka augu izskatās pilnīgi atšķiras no yucca whipplei. Manioka ir štāpeļšķiedrām visā Āfrikā, Āzijā un dažas daļas no Dienvidamerikas. Es pat atrast blogu, kas brīdināja iegādi "yucca saknes" no pārtikas veikaliem, jo saknes, viņi konstatēja, bija faktiski manioka un nav yucca, un viņi brīdināja, ka tā nevarētu ēst bez padarot jūs ļoti slikti.

Tad atkal, es redzēju recepte internetā, kur sieviete paziņoja viņas vecmāmiņa mēdza taisīt yucca saknes no yucca vai manioka saknes. Mulsinoši, lai neteiktu vairāk. Iespējams, tas ir veids, kā tas ir sagatavots vai apstrādāti pirms vārīšanas? Es iesaku rūpīgi pētot pirms sevī jebkuru yucca, yuca, maniokas vai citas bumbuļa saknes, ar kuru jums ir svešs.

Yucca ir unikāls. Tas ir klasisks simbiotiskām attiecības, kas topi jebkuru citu. Tas ir saistīts ar yucca augu un yucca kode, Tegeticulla yuccasella. Attiecības starp abiem pastāv dabā jau miljoniem gadu.

Augu, nedz kodes var dzīvot bez otra. Kožu kāpuru atkarīgs yucca uztura sēklas un augu var apputeksnētu tikai ar yucca kode.

Vīriešu un sieviešu kodes dzīvot pazemē kokonu un tuvinās yucca augu, kad viņi ir gatavi par sievu. Kad sieviete ir gatava gulēja viņas olas, viņa vāc yucca putekšņus no viena zieda, iepakošanas putekšņu viņai zem galvas. Tad viņa lido, dažādu ziedu vai yucca rūpnīcā kur viņa atver caurumu ziedu olnīcu un viņas olas iekšā. Nelielu daudzumu putekšņu nokasīšana no viņas taustekļi, viņa pēc tam dodas uz aizspriedumiem ar puķu un sakravā putekšņu stājas tiny depresijas laikā stilu. Pirms sieviete atstāj akciju, viņa iezīmē ziedu ar feromonu, kas stāsta turpmāko sievietēm, viņi nav pirmie, kas dēj olas, ka īpaši ziedēšanas laikā. Jaunpienācējs varētu atstāt mazāk olas vai to nav vispār. Tas palīdz novērst pārāk daudz olas no inkubējamām katra puķe. Augu ziedu būs pārtraukt vispār, ja tiek likti pārāk daudz olas.

Kāpuri barojas ar yucca sēklas atrodas augļu un ala no augļu pēc ēšanas. Kāpuri ala tad padarīt to pašu kokons zemē, un nākamā gada pavasarī replays notikums visā vēlreiz.

Ir teikts, ir daudz medicīnas izmanto yucca, kas ir labs, artrīta un locītavu sāpes, ādas slimību, astma, galvassāpes un osteoartrīta ārstēšanai. Ekstrakts no yucca ir izmanto, lai ārstētu migrēnas, kolīts, čūlas, podagra, bursitis, augsta asinsspiediena un holesterīna un traucējumi, nieru, aknu un žultspūšļa. Pētnieki ir atklājuši, ka salikta, yucca ekstraktā noteikto kavē salipšanu asins trombocītu novērst asins recekļi.

Lai gan zāļu lietošanas veidu yucca ir atzīmēts simtiem gadu, Placerita kanjona dabas resursu Associates nav ieteikt vai atbalstīt jebkuru dabīgo augu izmantošanu medicīniskiem nolūkiem. Konsultējieties ar savu ārstu vai citu veselības aprūpes profesionāli, pirms mēģināt izmantot jebkuru dabīgo augu veikto ārstēšanu vai mērķiem.