Rabarberu ekstrakts

Rabarberu ekstrakts
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Risun Bio Tech Inc ir viens no vadošajiem Rabarberi ekstrakta ražotāji un piegādātāji, laipni lūgti pirkt fabriku apgādes tīras dabas un 100 % dabas Rabarberi ekstrakts, gan zemo cenu un augsto kvalitāti.

Rabarberu ekstrakts

Preces nosaukums: Rabarberu ekstrakts

Botāniskais avots: Rheum palmatum L

Daļa: Rhizoma

Izskats: Yellow-Brown smalka pulvera veidā.

Specifikācija: 10:1

Testēšanas metode: TLC

Galvenās funkcijas

1. Rabarberi ekstrakts ir purgative darbību izmantošanai attieksmē pret aizcietējumiem, bet ir arī savelkoša iedarbība pārāk. Rabarberu saknes ekstrakts, tāpēc ir patiesi tīrīšanas darbība pēc zarnu, būvgružu un tad astringing ar antiseptiskas noņemšanu

īpašības, kā arī.

2. rabarberu saknes ekstrakts tiek izmantots arī, lai ārstētu iekšējo pinworms unspalīšus. Rabarberu saknes ekstrakts tiek arī izmantota ārīgi sautējošo kompresi vai saspiest vārās, apdegumi, carbuncles un brūces, un kā par aukstumpumpas mouthwash.

Pieteikumi:

1. Rabarberi ekstrakts ir redzams uzlabot gremošanu un palielināt apetīti.

2. Rabarberi izraksta arī palīdz dziedēt čūlas, mazināt traucējumi liesa un resnās zarnas, atbrīvot aizcietējums un palīdzēt dziedēt hemoroīdi un asiņošana augšējā gremošanas trakta .

Iepakojuma detaļas:

Neto svars: 25Kg uz bungas. Iesaiņotas divas plastmasas maisiņos ar papīra cilindrs ārpus vai par katru klientu pieprasījumu.

Uzglabāšana: Uzglabāt vēsā, sausā un kārtīgi noslēgtā traukā; Sargāt no mitruma un stipru gaismu/siltuma.

Šokolādes tāfelītes derīguma termiņš: divi gadi zem noteiktā vidē.


Izmeklēšana